Jeg er ikke helt overbevist om at jeg er i live.
Det var en meget lang tur opp til Gol, og det var en lang tur hjem. Jeg er maks sliten i både kropp og hode. Vi var ikke hjemme før kl. var kvart over ni i går kveld. Da hadde vi tilbrakt 11 timer i bilen, med noen få pauser underveis og en halvtimes båttur. Hundene sov i og for seg 10 av de 11 timene.
Å være på utstilling er maks avslappende det altså.
Vi lå i forsterstilling hele gjengen i går etter vi kom hjem. Trøtte og slitne som bare det. Jeg er ikke helt overbevist om at jeg er i live. I dag blir det bare å slappe helt av. Forhåpentligvis orker jeg en liten treningsøkt seinere i dag, men jeg er ikke helt overbevist om det heller. Kremt.
Blir du sliten av lange bilturer?
_____________________________
#hverdag #tur #biltur #lever #sliten
_____________________________
Hehe, man blir fort sliten av å kjøre langt ja ;o
Hei!

Jeg blir veldig sliten av lange bilturer. Blir sløv rett og slett og går inn i en dvale en kort stund
Hvordan gjekk det på utstilling da??
Slapp av og kos deg
Det så ut som en slakk gjeng ja
Har du ferie nå?
Ja, det tar på å sitte i bil lenge, både for mennesker og dyr! <3 Håper dere får hvilt dere i dag, og finner tilbake energien igjen! <3 Klem
Blir ganske sliten ja…. spes om jeg kjører sjøl… hihi il deg nå <3
Det er kjempeslitsomt å kjøre langt, jeg blir i alle fall veldig sliten av det
Bra du er hjemme igjen i god behold 
Jeg blir super sliten av lange bilturer!! Derfor har vi bobil som jeg kan strekke meg litt på vist det blir for langt..for jeg sliter med å sitte for lenge av gangen..så blir mange stopp! og det å konsentrere seg om veien er jo fryktelig utmattende! så skjønner du er sliten! Men hvordan gikk det på utstilling?
Søtmonsen ): Veldig
he he
Etdiktomdagen: Lange turer er slitsomme, spesielt når jeg selv må kjøre :O
Det gikk ikke veldig bra
frodith: Hadde fri fra torsdag til tirsdag
Var på jobb igjen i dag 
Unni: Verre er det når jeg selv må kjøre- verste jeg veit
he he.. Tusen takk <3
Margrethe: Ja, det er mitt problem også. Hater å kjøre på ukjente veier, men jeg overlevde det også
Anne Grethe: Veldig godt å være hjemme og tilbake på jobb
dvergpinschere i mitt hjerte: Bobil har jeg også lyst på, men tør ikke kjøre selv
ha ha.. Det gikk ikke veldig bra 