Aldringsforebyggende hudpleie.
1. trinn: TimeWise 3-In-1 Cleanser
Tilbyr aldringsforebyggende og rengjør huden effektivt gjennom å fjerne døde hudceller ved hjelp av skånsom eksfoliering.
Brukes: morgen og kveld.
2. trinn: TimeWise Day Solution Sunscreen SPF 30
Beskytter huden mot ytre påvirkning og skadelige solstråler i løpet av dagen. Sammen med TW Night Solution utgjør produktene det eksklusive Pronewal-systemet, som gir huden nødvendig beskyttelse om dagen og en kraftig gjenoppbyggende funksjon om natten.
Brukes: morgen.
2. trinn: TimeWise Night Solution
Ved hjelp av aldringsbekjempende peptider stimulerer TW Night Solution kollagenproduksjonen for å redusere linjer og rynker. De næringsgivende mikrokapslene Nutribeads inneholder vitaminer og antioksidanter som gjennombygger huden om natten.
Brukes: kveld.
3. trinn: TimeWise Age-Fighting Moisturizer
Har en ekstra fuktighetsbevarende sammensetning med ekstra antioksidanter som hjelper til med å beskytte huden mot frie radikaler. Gjør huden myk og gjenfuktet i opp til 10 timer.
Brukes: morgen og kveld.
♥ Gir huden en frisk glød ♥ Minsker synlige aldringstegn ♥ Produktene er utviklet for å samarbeide med hverandre ♥ Heldekkende beskyttelse om dagen ♥ Gjenoppbyggende effekt om natten ♥ Passer til alle hudtyper, inkl. følsom hud ♥ Skånsom og uten parfyme ♥
“Visste du at antallet tilfeller av føflekkreft øker over hele verden, og at vi i Norge er på verdenstoppen? Ikke undervurder bruken av solfaktor!”
***
Hvis du har spørsmål om produktene/pris er du hjertelig velkommen til å kontakte meg via facebooksiden min, på mail [email protected], eller bare her på bloggen. Jeg svarer så fort jeg kan. Følg gjerne facebooksiden min for oppdateringer på produkter og priser.
Beskytter du huden mot skadelige solstråler?
__________________________________________________________________
#marykay #timewise #miracleset #aldringsforebygging #beskytter #gjenoppbygger
__________________________________________________________________
Den serien har jeg også brukt tidligere for noen år siden 🙂
😀
kanskje det jeg skulle hatt ^^, Ha en kjempefin kveld
Tone: Det er den jeg bruker og er kjempefornøyd 😀
dvergpinschere i mitt hjerte: Jeg bruker denne for jeg er så redd for rynker 😛 ha ha..
Mia: Jeg bruker denne og er veldig fornøyd 😀 Jeg er jo så redd for rynker 😛 ha ha