Jeg var i dårlig form fra før, nå er det nesten litt krise.
Jeg fikk meg en etterlengtet luftetur i dag. Jeg gikk ca. 1 300 skritt – lite, men fy flate så langt! Ha ha. Jeg skulle levere og hente noe greier, og siden vi er sånn delt hundevakt i helgen så tok vi med begge hundene slik at vi kunne stoppe på Vanninga – Haldens mest populære strand om sommeren – for å lufte oss litt. Mest meg da, som ikke kommer meg utenfor huset på egenhånd. Jeg har en runde, eller to i hagen hver dag det ikke regner, for å venne kroppen og hjerne til bevegelse igjen, men det er ikke noe stas å kun tusle rundt i hagen, verken for meg, eller Jussi-Pussi. Så da blei det en liten strandtur på vei hjem igjen.
Dessverre kom det akkurat en syklist før oss, så jeg ville ikke slippe Jussi-Pussi så han fikk løpe. Han er supergod på innkalling, men han er dessverre også supersosial, spesielt med de som har mat, noe denne syklisten hadde, så han hadde garantert løpt til han uansett hvor mye jeg hadde ropt, så begge hundene måtte pent bare bli i bånd. Jeg kom på den geniale ideen om å bare gå over kneika til den andre, lille stranden. Det ligger 2 (usikker på om det er noe mer etter den 3.) små strender etter hovedstranden, og der kan i alle fall Jussi-Pussi få løpe. Micas, som vi passer stoler jeg ikke helt på så han gikk i langline.
Det var bare det at ideen min ikke var så genial, for strand nr. 2 lå ikke bare over kneika fra strand nr. 1. Det er strand nr. 3 som ligger rett ved siden av og rett over kneika for strand nr. 2. Det er fortsatt ikke langt mellom strand 1 og strand 2, det er bare jeg som fremdeles, 1.5 måneder etter operasjon som fremdeles ikke har hodet og motorikken på plass. Men jeg kavet meg over til neste strand, hadde en liten pause for å ta bilde av den røde fluesoppen. Faktisk hadde jeg ganske mange stopp, men hysj da. Jeg fikk meg en luftetur så jeg er fornøyd. Begge hundene ligger og snoker i kor her så jeg tenker de er passe fornøyde også.
Hvis du har snapchat og åpner det filteret “Smiley Mouth”, eller “Big Mouth”, og filmer bakken samtidig som du ser i skjermen og går bortover; sånn har hjernen min det! Synet er ok, men hjernen innbiller seg noe helt annet – det er som å ha ganske så høy promille.
Har du utnyttet finværet i dag?
ELEVELE
#foto #sopp #fluesopp #høst #natur #liveterbestute
Håper den promille -følelsen gir seg snart
Det håper jeg også for nå er jeg en smule lei
Måtte takke nei til julebord med jobben om 14 dager på Wallmans i Oslo for jeg er redd det blir alt for mye for meg. Kjipt, men bedre enn å utsette meg selv for slitsomme ting som kanskje gjør at jeg må være sykemeldt lenger 
Du er virkelig tøff altså! Litt av en tilstand å være i, slitsomt og kjedsomt! God klem til deg <3
Det er fryktelig slitsomt – hodet får liksom ikke sånn ordentlig hvile lenger :S Men forhåpentligvis blir det bedre snaaaaaart <3
1,5 måneder etter operasjon?
Nå ble jeg rimelig forvirret, ble ikke du operert for 2 uker siden? 
Nei, operasjonen var 19 august, så lå jeg på sykehus til den 27. august og så trengte jeg litt hvile før jeg kunne begynne å skrive her inne
Men det føles ut som 2 uker – he he.
Very confusing, når jeg har lest innleggene så er det jo fremstilt som samme dag

Ser den, det er jo fordi jeg forteller om hver dag hver for seg – blir rart å skulle tenke på “datid, nåtid og fremtid” i alle innlegg
Du er da en tøffing. Vet ikke om jeg hadde våget å gå tur med hund etter det du har vært gjennom. Men jeg har heller ikke hund da.!!! Sikkert godt å kommer dere ut, men det var en lang tur for deg skjønner jeg, selv om den var kort. Fortsatt god bedring til deg og ta det lekkert. Klemsiklem:)
Begynner å bli så sykt rastløs og hunden har lagt på seg litt. Ha ha <3 Men forhåpentligvis blir det bedre snaaaart <3