Tur på festningen er aldri feil.
I dag var det igjen tur, eller tut som vi helst sier, på festningen med ei kollega og Ronaldo. Jeg burde ha tatt et bilde av Ronaldo når det var lyst og man faktisk så han. Det får bli neste gang. Veldig kjekt å gå tur i dagslys altså, på kvelden.
Månen sto fint over festningen i dag. Hadde jeg vært smart hadde jeg tatt med meg speilrefleksen, men så langt tenkte jeg ikke. Månen blir liksom så liten på slike bilder med mobilen. Uansett var månen der, så vi fikk se den, det er det viktigste.
Flaks det var lyst i dag, for vi gikk kun å snakket om Truecrime- og skrekkpodden, og da aller helst om Raken! Hvis du ikke har hørt om Raken, så anbefaler jeg det. Da helst når solen står høyt på himmelen og du ikke skal sove aleine på evigheter.
♠ ELEVELE ♠
#foto #festningen #måne #tur
Synes månen ble fin i begge hullene våre jeg
Kjempefine bilder de andre også. Og heldigvis slapp vi unna Raken idag også 

Takk for tuten
EN vakker dag så kommer raken til å skremme skiten av oss på ordentlig :O
Så kult det bildet var av tunnelen
Nei det er ikke så lett å få fine bilder av månen med mobilen, har prøvd flere ganger selv
Takk
Månen blir liksom så mye mindre i motivet med mobilen, enn man ellers ser den :O Men men den er i alle fall der 
Aldri feil med tur på Festningen… lekre bilder dette! Klem <3
Det er helt sant- festningen er best
Takk 
Flotte bilder på Festningen!

Tusen takk <3
Så fine bilder!
Tusen takk
Elsker slike bilder ut av vinduer/dører/hull … og gamle murer og brosteinsbelagte veier.
Syns det er stilig selv
Og spesielt når man har et fint motiv på utsiden også 