Hvis resten av november blir slik.
Det var en fin dag på stranden i går. Det hadde regent dagen i forveien, så det var litt vått og glatt på stien i skogen mellom strendene, og det var såpeglatt på steinene på den ene stranden. Vi fant noen dråper her og der, overalt.
Hvis november er like fin hele tiden, som den var i går, så hadde jeg blitt veldig fornøyd. I dag har også vært en fin dag med sol og blå himmel. Litt overskyet etter hvert, men det er helt greit. Det er i alle fall ikke minusgrader og snø enda.
♠ ELEVELE ♠
______________________
#foto #dråper #strand
______________________
Om høsten kan holde seg her til Desember er jeg fornøyd..:) Stemningsfulle dråpebilder <3
annebe: Slik at du kan bade? Ha ha.. Takk <3
Ja må ha “bade-vær”…så klart :))
annebe: He he- da satser vi på det 😉
En dråpe i havet er bedre enn ti på taket. Fine bilder. Ha en fin kveld.
Helge: Det er det helt sikkert 🙂 Takk 😀 Ha en fortsatt fin søndagskveld 😀
Flotte dråpebilder! Så vakkert!
Fiiine dråpebilder – håper november blir både tørr og lekker! Klem <3
elsker bildene!
Veldig mye dråper om dagen, både ute og INNE på bloggene 😀
Å ja, tenkt om vi kunne få solrike og relativ grei temperatur ut denne måneden, det hadde vært perfekt ;o)) Du klarte å fange noen fine dråper ser jeg ;o))
SÅ nydelig bilder! <3 Særlig det siste der. Du burde sende det inn til en konkurranse hvis du kommer over en 🙂
Toini: Tusen takk, dråpedronning <3
Margrethe: Takk 😀 Ja, samme her- det hadde vært noe 😀
l e n e: Tusen takk 😀
frodith: Ja, veldig mye overalt faktisk 😉 Men det er jo fint, så det får gå 😀 he he
Vera Lynn: Da hadde i alle fall ikke jeg klaget hvis det absolutt måtte komme snø i desember 😛 he he..Tusen takk 😀
Aina: Tusen takk for det 😀